Zeytinburnu Yıkama Hizmetleri

İstanbul, Avrupa Yakasında bütün ilçelerde hizmet verdiğimiz gibi aynı şekilde Zeytinburnu’ nda da aktif olarak hizmetteyiz.  Halı yıkamanın yanı sıra 15 farklı hizmet daha vermekteyiz. Çağın getirdiği yenilikleri son derece ayak uydurup, uzman ekip ve başarılı servislerimizle müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz. Aktürk Halı Yıkama sadece halı yıkama da hizmet vermemektedir.

Bu diğer hizmetlerimizden bir tanesi de, yatak & yorgan temizliğidir. Evlerimizin en önemli parçalarından birisi de yataklarımızdır. Kirli yataklarda uyumak kimsenin isteyeceği bir durum değildir, ayrıca insan sağlığı için de son derece tehlikelidir.  Diğer parça ise kış aylarında bizleri ısıtmakla görevli yorganlarımızdır. Yatakların evlerde yıkanması imkansızdır, her ne kadar silmekle geçiştirilse de, yıkanması önemli ve gereklidir. Yorganların evlerde yıkanması mümkün diyebiliriz ancak, bazı çamaşır makinaları buna el verişli değildir, olanların da bozulma riski vardır. Bu gibi durumlarda Aktürk Halı yıkamaya başvurabilirsiniz.

Avrupa yakasında diğer ilçelerde hizmet verdiği gibi, Zeytinburnu bölgesinde de hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, sizlere bir telefon kadar uzaktır. Telefon ile yapılacak işlemi belirttiğiniz takdirde, sizlere uygun bir saatte ücretsiz servisimiz, halılarınızı evlerinizden alır, temizleme işlemleri gerçekleştikten sonra, yine aynı şekilde güvenli bir şekilde sizlere teslim eder.

 

 

Hemen Tıkla ve Ara