Sultangazi Yıkama Hizmetleri

İstanbul Avrupa yakasının 14. küçük ilçesi olan Sultangazi genelinde de aktif olarak hizmet vermekteyiz. Başarılı ekiplerimiz ve günümüz çağına ayak uyduran teknolojik makinalarımız ile 25 ilçeden birisi Sultangazi halkına hizmet vermekten gurur ve onur duyarız.

Uzman ekiplerimiz ile birlikte sadece halı yıkama hizmeti değil, bundan farklı 15 hizmet daha vermekteyiz. Çağın getirdiği yenilikleri son derece ayak uydurup, uzman ekip ve başarılı servislerimizle müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz.

Bu 15 farklı hizmetten bir tanesi de, koltuklardan leke çıkarma işlemidir. Evlerimizin olmazsa olması koltuklarımıza her ne kadar istemesek de bazı can sıkıcı lekeler bulaşabiliyor. Bu lekeleri ilk başlarda ev hanımları çıkarmayı deniyor, ancak yapılan çok küçük hatalarda koltuklara zarar verilebilir, ya da çıkma şansı olan o lekeleri çıkmayacak hale getirebiliyor.

Bu işlemlerde doğru temizlik maddelerini kullanmak önemlidir. Ancak bu can sıkıcı lekeleri çıkarabilecek temizlik maddeleri çok nadir bulunmaktadır.

Bu gibi durumlarda hizmet veren Aktürk Halı Yıkamaya başvurabilirsiniz. Teknolojik ekipmanlarımız ve ekiplerimiz ile, çıkmaz denilen lekeleri 1-2 saatlik işlemlerle halledilebiliyor. Bu kullanılan ekipmanlar koltuğun kuruma sürecini minimuma indirip, zarar verme riskini azaltıyor.

Aktürk Halı Yıkama olarak, Sultangazi bölgesinde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve onur duyarız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip randevu vermektir. Size uygun bir zamanda ücretsiz servis ekiplerimiz, halılarınızı evlerinizden güvenli bir şekilde alır, yıkandıktan sonra, yine aynı şekilde sizlere teslim edilir.

 

 

 

Hemen Tıkla ve Ara