Şişli Yıkama Hizmetleri

Şişli, İstanbul Avrupa yakası ilçeleri arasından 13. Sıradadır. Aktürk Halı Yıkama olarak Şişli halkına da hizmet vermekten geri durmuyoruz. Halıların temizlenmesi için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Aktürk Halı Yıkama, sadece halı yıkama ile kısıtlı kalmayız siz değerli müşterilerimize 15 farklı hizmet daha vermiştir. Verdiğimiz diğer hizmetlerden bir tanesi de, el emeği göz nuru dokuma halılarınızın yıkanmasıdır. Emek emek dokunulan, atılan her ilmeğinde farklı bir anı bulunan, büyük bir özveriyle desenleri işlenen, titizlikle boyanan bu el dokuma halılarınızın yıkanmasını da büyük bir titizlikle yıkamaktayız.

Eski geleneklerimizden bu yana halılarımız evlerimizde yıkanmaktadır, ancak o eski zamanlardan bu günümüze kadar halılar elde yıkanarak deforme olmuş ve ömürleri kısalmıştır. Bu sonuçlar şimdi ki kimyasal temizleyicilerle birlikte kat ve kat artmıştır. Bu belirtilen sorunların yaşanmaması için, son teknolojik deforme riski sıfır olan makinalarda yıkanması tercih edilmelidir.

Şişli ilçesinde de aktif olarak hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, geniş servis ağımız ile birlikte, halılarınız evlerinizden bizim garantimiz altında alınır, temizlik işlemlerinin gerçekleşmesinden sonra, siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Hemen Tıkla ve Ara