Silivri Yıkama Hizmetleri

Avrupa yakasının en büyük 2. İlçesi olan Silivri’ de de hizmetlerimize devam etmekteyiz. Geniş servis ağımız, başarılı ekiplerimiz ve son teknoloji yıkama makinalarımız ile hem halılarınızı yıkıyor hem de tamiratlarını gerçekleştiriyoruz. Aktürk Halı Yıkama olarak, son teknoloji ekipmanlarımız, işinde başarılı ekiplerimiz ve geniş servis ağımız ile birlikte sadece halı yıkama değil, bunun yanında da 15 farklı hizmet vermekteyiz. Bu 15 farklı hizmet ve halı yıkama hizmetinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bu farklı hizmetlerimizden bir tanesi de Nepal halı yıkamadır. İnsan sağlığı yönünden de halıların evlerde insan eliyle temizlenmesi fazla tercih edilmez. Çünkü ev imkanlarıyla halının sadece yüzeyinde ki kir ve tozlara ulaşılabilir. Aynı zamanda bu işlemlerle birlikte yüzeyde ki bakteri ve mikropların ilmek diplerine itilmesi söz konusudur. Her ne kadar yıkansa da bunların sonucunda bu bakteri ve mikropların insanlarla temas etmesi söz konusu ve sağlık açısından risklidir. Bu nedenle bu değerli halılarınızın yıkama işlemlerini profesyonel şirketlere bırakmalısınız.  Bu şirketler uzman makinalar ile halı diplerine ulaşabilir.

Silivri ilçesinde yaşayan siz değerli müşterilerimizin de, böyle sorunlarla karşılaşması sonucunda Aktürk Halı Yıkama ile iletişime geçip randevu talep edebilirsiniz. Geniş servis ağımız ile halılarınızı evlerinizden güvenli ve garantili bir şekilde alıp, yıkama işlemlerinin tamamlanmasından sonra, yine aynı şekilde güvenli bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

 

 

 

 

Hemen Tıkla ve Ara