Sarıyer Yıkama Hizmetleri

İstanbul, Avrupa Yakasında bütün ilçelerde olduğu gibi aynı şekilde Sarıyer’de de hizmet vermekteyiz. Geniş servis ağımız, başarılı ekiplerimiz ve son teknoloji makinalarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.15 farklı hizmet vermekteyiz, halı, yorgan & yatak, koltuk, perde yıkama gibi seçeneklerle de, çağın getirdiği yeniliklerden hiçbir zaman geri kalmıyoruz.

Bu hizmetlerimizden bir tanesi de, step halı yıkama işlemleridir. Bahsettiğimiz bu halılar genellikle, uzun iplikleri olduğu içinde tercih edilir. Uzun iplikleri sayesinde dokunulduğunda yumuşak bir his verir. Bu denli uzun iplikleri olması nedeniyle, temizlenmesi de bir hayli zahmetli ve önemlidir. Evlerde temizlenmesi tercih edilebilir ancak diğer halılarda olduğu gibi sadece yüzeysel temizlenir. Diplerde biriken toz, kıl, tüy ve bakterilere ulaşılamaz. Bu nedenle bu step halılarınızı Aktürk Halı Yıkama olarak, evlerinizden ücretsiz servislerimizle teslim alıp, garantili bir şekilde yıkama merkezimize götürmekteyiz. Yıkama işlemlerinin ardından, yine aynı şekilde güvenli bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Sarıyer ilçesinde yaşayan siz değerli müşterilerimizin de, böyle sorunlarla karşılaşması sonucunda Aktürk Halı Yıkama ile iletişime geçip randevu talep edebilirsiniz. Geniş servis ağımız ile halılarınızı evlerinizden güvenli ve garantili bir şekilde alıp, yıkama işlemlerinin tamamlanmasından sonra, yine aynı şekilde güvenli bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

 

 

Hemen Tıkla ve Ara