Küçükçekmece Yıkama Hizmetleri

İstanbul Avrupa yakasının 15. küçük ilçesi olan Küçükçekmece genelinde de aktif olarak hizmet vermekteyiz. Başarılı ekiplerimiz ve günümüz çağına ayak uyduran teknolojik makinalarımız ile 25 ilçeden birisi Küçükçekmece halkına hizmet vermekten gurur ve onur duyarız.

Şirket bünyemizde halı yıkamadan farklı olarak, boyama, tamirat, leke çıkarma gibi 15 farklı hizmette vermekteyiz. Bu farklı hizmetlerimizden bir tanesi de koltuk leke çıkarmadır. İstanbul Avrupa yakasında bu hizmeti veren az sayıda şirket vardır, bu şirketlerden bir tanesi de Aktürk Halı Yıkama. Koltuklara bulaşan ve çıkması oldukça güç olan bu lekeleri son teknoloji makina ve kaliteli temizlik maddelerimiz ile çıkarıyoruz.

Avrupa yakasında diğer ilçelerde hizmet verdiği gibi, Küçükçekmece bölgesinde de hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, sizlere bir telefon kadar uzaktır. Telefon ile yapılacak işlemi belirttiğiniz takdirde, sizlere uygun bir saatte ücretsiz servisimiz, halılarınızı evlerinizden alır, temizleme işlemleri gerçekleştikten sonra, yine aynı şekilde güvenli bir şekilde sizlere teslim eder.

 

 

 

Hemen Tıkla ve Ara