Kâğıthane Yıkama Hizmetleri

Kağıthane, Avrupa yakasının, en küçük 6. İlçesidir. Aktürk Halı Yıkama olarak, Kağıthane ilçesinde de hizmet vermekteyiz.  Günümüz çağında, halıların artık elde yıkamak yerine, halı yıkama şirketlerine verilmesi hem daha sağlıklı hem de daha maliyetsizdir. Geniş servis ağımız, başarılı ekiplerimiz ve son teknoloji yıkama makinalarımız ile hem halılarınızı yıkıyor hem de tamiratlarını gerçekleştiriyoruz.

Halı yıkama işleminden farklı olarak 15 farklı hizmet daha vermekteyiz. Bu hizmetlerden bir tanesi de halıflex halı yıkamadır. Bu halıflexsler bulunduğu yerde, seyyar makinalar ile temizlenebilir.  Halıfexslerin kuruma süreci oldukça hızlıdır ve son derece sağlıklıdır, bu temizleme aşamasında halıflexsler yüzeysel değil aynı zamanda derinsel olarak da işlemden geçirilir.

Diğer 15 hizmetimizden de yararlanmak için, fiyat teklifi alabilir ya da bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz. Kağıthane ilçesinde bulunmanız durumunda, bizlere ulaşabilir, durumu belirtebilirsiniz. Bunun ardından Aktürk Halı Yıkama olarak, işlem görecek halıyı ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden alıyoruz. Profesyonel ekip ve teknolojik makinalarımız ile halılarınızı yıkadıktan sonra yine servislerimiz ile evlerinize ulaştırıyoruz.

 

 

 

 

 

Hemen Tıkla ve Ara