Hakkımızda

Misyon ve Vizyon

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş şirketimiz, her ne konuda olursa olsun daima çözüm odaklı çalışmaktadır.

Başarılı halı yıkama şirketimiz, siz müşterilerimize bir çok seçenek sunarak, size en uygun olanı seçme imkanı tanımaktadır.

Günümüz çağında her geçen gün değişen yıkama hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunarak, en iyi hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Güvenilirlik, dürüstlük, müşteri memnuniyeti, mükemmellik ve kalite ilkelerini benimseyen şirketimiz; sizlere en iyi ve en yenilikçi hizmetleri vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

 • Müşterilere karşı, verilen hizmette ahlak kurallarından ödün vermeyen
 • Araştırma ve Geliştirme hizmetlerine son derece değer veren
 • Arz – talep doğrultusunda hizmet veren
 • Beklentileri karşılayan, bir hizmet sunmak

Vizyonumuz

 • Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız
 • Gelişen teknolojiye paralel adımlarımız
 • Alanında profesyonel personelimiz
 • Aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak Kuru Temizleme sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek.

Bize Ulaşmak mı istiyorsunuz ?
hemen iletişime geçebilirsiniz

İletişim

Değerlerimiz

Aktürk Halı Yıkama olarak tek amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. İletişim hattımız 7/24 aktiftir.

 • Müşteri Odaklı: Siz değerli müşterilerimize, aynen kendimize hizmet ediyormuş gibi, hizmet ediyoruz. Sizlerin geri dönüşlerine son derece önem veriyoruz ve hizmetlerimizi geliştirmek için kullanıyoruz.
 • Çevre Dostu: Çevre sağlığını da düşünerek, en doğal temizlik malzemelerini kullanıyoruz.
 • Mükemmellik ve Yenilikçi: Müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet verebilmek için, ekiplerimize eğitimler veriyoruz. Çağımızın getirdiği yeniliklere ayak uydurarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz.

Neden Aktürk Halı Yıkama’yı Tercih Etmelisiniz ?

Sorunsuz hizmet için bizi tercih edin. Hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimiz, her zaman halılarını yıkatmak için , detay odaklı, tutarlı temizlik ve müşteri memnuniyeti olduğu için bizi tercih eder.

Bizimle, Memnuniyetiniz Garanti Edilir
Aktürk Halı Yıkama ekipleri, siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermeyi ilke edinir. Bu ilkeyi yerine getirmek için, firmamız tarafından eğitimlerden geçer.
Sigortalı ve Garantili Temizlik
Aktürk Halı Yıkama olarak, gönderdiğiniz bütün halılar, perdeler ve yorganlar şirketimiz tarafından sigortalıdır ve bizlerde olduğu sürece garantilidir.
Yerel Halı Temizleme Hizmetleri
Yoğun iş temponuzda, halı ya da bir çok ev aksesuarını temizlemek mümkün olmayabilir. Bu durumda, siz işlerinizle ilgilenirken ya da ailenizle ve sevdiklerinizle zaman geçirirken, siparişlerinizin emin ellerde olduğuna güvenebilirsiniz. Firma adresimizi inceleyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İçin İletişime Geçin
Aktürk Halı Yıkama olarak aktif hale getirdiğimiz iletişim hatlarımız sayesinde, firmamıza gelmeye gerek kalmadan, bizlere ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.
Verdiğimiz Hizmetleri Garantiliyoruz
Aktürk Halı Yıkama’dan aldığınız hizmetlerden sonra, bir sorun çıkması halinde 24 saat içinde iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşarak sorunları bize bildirebilirsiniz. Bunun sonucunda ekiplerimiz sorunları ücretsiz olarak halledecektir.
Hemen Tıkla ve Ara