Güngören Yıkama Hizmetleri

Avrupa yakasının en küçük ilçesi olan Güngören’de de hizmetlerimize devam etmekteyiz. Geniş servis ağımız, başarılı ekiplerimiz ve son teknoloji yıkama makinalarımız ile hem halılarınızı yıkıyor hem de tamiratlarını gerçekleştiriyoruz.

Aktürk Halı Yıkama olarak sadece halı yıkama hizmeti ile sınırlı kalmadık, halı yıkamadan farklı olarak birçok işlem ile karşınızdayız. Bu diğer farklı hizmetler arasında, stor perde yıkama da bulunmaktadır. Kullandığımız diğer perdelere göre, kullanımı basit ancak temizlemesi zordur. Evlerde temizlenmesi tercih edildiği takdirde, geri montajlarında sorunlar yaşayabilir ya da perdelerimizin deforme olmasına neden olabilirsiniz.

Bu durumda Aktürk Halı Yıkama olarak Stor Perde Yıkama hizmeti de vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde, servis ekiplerimiz perdeleri söküp, güvenli bir şekilde yıkama merkezlerimize getirmektedir. Perdelerin temizliği yapıldıktan sonra yine aynı şekilde güvenli bir şekilde evlerinize teslim etmektedir. İstekleriniz doğrultusunda, perdelerin montajları da ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Güngören bölgesinde sizde bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, iletişime geçebilirsiniz. Karşılıklı anlaşmaların sağlanmasından sonra Aktürk Halı Yıkama ücretsiz servislerimiz, halılarınızı, yorganlarınızı ya da perdelerinizi güvenli bir şekilde teslim alır. Yıkama işlemlerinin gerçekleşmesinden sonra, yine güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz

 

Hemen Tıkla ve Ara