Gaziosmanpaşa Yıkama Hizmetleri

İstanbul, Avrupa Yakasında bütün ilçelerde olduğu gibi aynı şekilde Gaziosmanpaşa’da da hizmet vermekteyiz. Diğer halı yıkama hizmetlerinden farklı olarak, yıpranmış, yanmış, yırtılmış halılarınızı tamir ediyoruz. Evlerinizde bulunan bu değerli parçaların, yıpranması, yanması ya da yırtılması sonucu yeni halılar almayı tercih ediyor ve maliyet altına giriyorsunuz. Böyle sorunlar ile karşılaştığınızda Aktürk Halı Yıkamaya başvurarak yıpranmış, yırtılmış ya da yanmış halılarınızı tamiratını gerçekleştirip ilk haline çevirebilirsiniz.

Farklı olarak bir diğer hizmetimiz de, deri halı yıkamadır. Diğer halılara göre ev ortamında elle temizlenmesi halı sağlığı açısında oldukça riskli bir yöntemdir. Çünkü diğer halılarda yapılan hatalar tamirat ile düzeltilebilir fakat bu işlem deri halılarda oldukça zordur. İlk işlemde halının cinsi tespit edilir ve ikinci işlemde temizliğe geçilir. Diğer halılarda olduğu gibi ortak malzemeler kullanılmamaktadır.

Aktürk Halı Yıkama olarak, siz müşterilerimizin değerli deri halılarını ücretsiz servislerimiz ile ev ve ofislerinizden alarak, profesyonel hizmetlerimiz çerçevesinde temizlemekteyiz. Temizlik işlemleri bittiğinde güvenli bir şekilde teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Hemen Tıkla ve Ara