Fatih Yıkama Hizmetleri

 

İstanbul Avrupa yakasının 7. Küçük ilçesi olan Fatih genelinde de aktif olarak hizmet vermekteyiz. Başarılı ekiplerimiz ve günümüz çağına ayak uyduran teknolojik makinalarımız ile 25 ilçeden birisi Büyükçekmece halkına hizmet vermekten gurur ve onur duyarız.

Diğer halı yıkama şirketlerinden farklı olarak 15 hizmet daha vermekteyiz. Bu hizmetlerden bir tanesi de ipek halıların yıkanmasıdır. İpek halı yıkama işlemi, diğer halı çeşitleri ile aynı ortamda yıkanmamalıdır. Bu gibi işlemlerde, yanlış madde kullanımı, yanlış kurutma yöntemleri ve diğer halılarla aynı ortamda bulunması gibi sonuçlarda halınızın renklerinin solması demektir. Bu nedenle Aktürk Halı Yıkama gibi profesyonel şirketlere devredilmesi gerekmektedir.

Verdiğimiz diğer hizmetlerden bir tanesi de, el emeği göz nuru dokuma halılarınızın yıkanmasıdır. Emek emek dokunulan, atılan her ilmeğinde farklı bir anı bulunan, büyük bir özveriyle desenleri işlenen, titizlikle boyanan bu el dokuma halılarınızın yıkanmasını da büyük bir titizlikle yıkamaktayız.

Fatih ilçesinde de bu sorunların her hangi birisiyle karşılaşılması durumunda ya da halı yıkama isteklerinde iletişime geçebilirsiniz.

Aktürk Halı Yıkama servis ekipleri halılarınızı evlerinizden güvenli bir şekilde alır, yapılan işlemlerin ardından, evlerinize teslim eder.

 

Hemen Tıkla ve Ara