Eyüp Yıkama Hizmetleri

Eyüp, Avrupa yakasının, en büyük 4. İlçesidir. Aktürk Halı Yıkama olarak, Bayrampaşa ilçesinde de hizmet vermekteyiz.  Günümüz çağında, halıların artık elde yıkamak yerine, halı yıkama şirketlerine verilmesi hem daha sağlıklı hem de daha maliyetsizdir.

Uzman ekiplerimiz ile birlikte sadece halı yıkama hizmeti değil, bundan farklı 15 hizmet daha vermekteyiz. Çağın getirdiği yenilikleri son derece ayak uydurup, uzman ekip ve başarılı servislerimizle müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz. Verdiğimiz diğer hizmetlerden bir tanesi de, el emeği göz nuru dokuma halılarınızın yıkanmasıdır. Emek emek dokunulan, atılan her ilmeğinde farklı bir anı bulunan, büyük bir özveriyle desenleri işlenen, titizlikle boyanan bu el dokuma halılarınızın yıkanmasını da büyük bir titizlikle yıkamaktayız. Eski geleneklerimizden bu yana halılarımız evlerimizde yıkanmaktadır, ancak o eski zamanlardan bu günümüze kadar halılar elde yıkanarak deforme olmuş ve ömürleri kısalmıştır. Bu sonuçlar şimdi ki kimyasal temizleyicilerle birlikte kat ve kat artmıştır. Bu belirtilen sorunların yaşanmaması için, son teknolojik deforme riski sıfır olan makinalarda yıkanması tercih edilmelidir.

Eyüp bölgesinde de aktif olarak hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, ücretsiz servislerimiz ile halılarınızı evlerinizden alır. Profesyonel ekiplerimiz, kaliteli makine ve malzemelerimiz ile bütün işlemler gerçekleştirilir. Güvenli bir şekilde poşetlendikten sonra yine ücretsiz servislerimiz ile evlerinize teslim edilir.

 

 

 

 

Hemen Tıkla ve Ara