Esenyurt Yıkama Hizmetleri

İstanbul, Avrupa Yakasında bütün ilçelerde hizmet verdiğimiz gibi aynı şekilde Esenyurt’ ta da aktif olarak hizmetteyiz.  Halı yıkamanın yanı sıra 15 farklı hizmet daha vermekteyiz. Çağın getirdiği yenilikleri son derece ayak uydurup, uzman ekip ve başarılı servislerimizle müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz.

Bu hizmetlerimizden bir tanesi de, yatak & yorgan temizliğidir. Evlerimizin en önemli parçalarından birisi de yataklarımızdır. Kirli yataklarda uyumak kimsenin isteyeceği bir durum değildir, ayrıca insan sağlığı için de son derece tehlikelidir.  Diğer parça ise kış aylarında bizleri ısıtmakla görevli yorganlarımızdır. Yatakların evlerde yıkanması imkansızdır, her ne kadar silmekle geçiştirilse de, yıkanması önemli ve gereklidir. Yorganların evlerde yıkanması mümkün diyebiliriz ancak, bazı çamaşır makinaları buna el verişli değildir, olanların da bozulma riski vardır. Bu gibi durumlarda Aktürk Halı yıkamaya başvurabilirsiniz.

Diğer 15 hizmetimizden de yararlanmak için, fiyat teklifi alabilir ya da bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz. Esenyurt ilçesinde bulunmanız durumunda, bizlere ulaşabilir, durumu belirtebilirsiniz.

Bunun ardından Aktürk Halı Yıkama olarak, işlem görecek halıyı ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden alıyoruz. Profesyonel ekip ve teknolojik makinalarımız ile halılarınızı yıkadıktan sonra yine servislerimiz ile evlerinize ulaştırıyoruz.

 

Hemen Tıkla ve Ara