Esenler Yıkama Hizmetleri

İstanbul Avrupa yakasının 10. küçük ilçesi olan Esenler genelinde de aktif olarak hizmet vermekteyiz. Başarılı ekiplerimiz ve günümüz çağına ayak uyduran teknolojik makinalarımız ile 25 ilçeden birisi Esenler halkına hizmet vermekten gurur ve onur duyarız.

Aktürk Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilimizi memnun etmeyi görev bilerek, halı yıkama yanında 15 farklı hizmeti de sizlere sunuyoruz. Bu 15 farklı hizmetlerimizden bir tanesi de halı boyamadır. Evlerimiz ya da ofislerimizde bulunan halılarınızı son teknolojik makinalar ve insan sağlığını etkilemeyecek boyalar ile boyamaktayız. Evlerinizde güneş ışınlarına maruz kalan, aşırı sıcakla temas edilmesi sonu renkleri atan ya da solan halılarınızı atıp, yeni maliyetlerle bir halı almak yerine Aktürk Halı Yıkama garantisinde ilk haline dönüştürmek isteyebilirsiniz.

Avrupa yakasında diğer ilçelerde hizmet verdiği gibi, Esenler bölgesinde de hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, sizlere bir telefon kadar uzaktır. Telefon ile yapılacak işlemi belirttiğiniz takdirde, sizlere uygun bir saatte ücretsiz servisimiz, halılarınızı evlerinizden alır, temizleme işlemleri gerçekleştikten sonra, yine aynı şekilde güvenli bir şekilde sizlere teslim eder.

 

 

Hemen Tıkla ve Ara