Our Services

NEPAL HALI YIKAMA

Nepal halılar evlerimizde oldukça tercih edilmektedir. Ancak renk konusunda oldukça hassastır bu nedenle temizleme ve yıkama işlemleri de hassas bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Evlerimizde uygulanan yanlış teknikler ve kurulama işleminin uzun sürmesiyle birlikte halı desenlerinde ve ilmeklerinde kullanılan kimyasal boyalar birbirine karışma ihtimalide bulunabilir.

İnsan sağlığı yönünden de halıların evlerde insan eliyle temizlenmesi fazla tercih edilmez. Çünkü ev imkanlarıyla halının sadece yüzeyinde ki kir ve tozlara ulaşılabilir. Aynı zamanda bu işlemlerle birlikte yüzeyde ki bakteri ve mikropların ilmek diplerine itilmesi söz konusudur. Her ne kadar yıkansa da bunların sonucunda bu bakteri ve mikropların insanlarla temas etmesi söz konusu ve sağlık açısından risklidir.

Bu nedenle bu değerli halılarınızın yıkama işlemlerini profesyonel şirketlere bırakmalısınız.  Bu şirketler uzman makinalar ile halı diplerine ulaşabilir.

Aktürk Halı Yıkama olarak, Nepal halılarınızı, ücretsiz servis imkanlarımızla, evlerinizden alır, profesyonel ekipmanlarımızla temizledikten sonra siz değerli müşterilerimize güvenli bir şekilde teslim edilir.

Son Yorumlar

  Arşivler

   Kategoriler

   • Kategori yok
   Hemen Tıkla ve Ara