Our Services

İPEK HALI YIKAMA

İpek halılar, diğer halılara göre oldukça hassaslardır. Hassas olmasıyla birlikte, göze canlılık katar ve dokuma yöntemleri de çok incedir.

İpek halı yıkama işlemi, diğer halı çeşitleri ile aynı ortamda yıkanmamalıdır. Bu gibi işlemlerde, yanlış madde kullanımı, yanlış kurutma yöntemleri ve diğer halılarla aynı ortamda bulunması gibi sonuçlarda halınızın renklerinin solması demektir.

İpek halılar diğer halılara göre oldukça hızlı toz kapar ve havada ki her türlü tozu içine hapseder ve elde yıkama ile bu bakteri ve mikropların temizlenmesi ve onlara ulaşılması oldukça imkansız ve zordur.

İpek halılarınız sizlerden alındıktan sonra, ilk önce vakumlu toz alma ve profesyonel silkeleme makinalarımız ile diplerinde ki tozlardan arındırılır.

Bunun ardından yıkama işlemine geçilir, yıkama sırasında diğer halılarda kullanılan temizlik malzemelerinden farklı malzemeler kullanılır. Kurutma sürecinde dahi diğer halı çeşitleri ile aynı ortamda bulundurulmaz.

Aktürk Halı Yıkama olarak, evlerinizde ki ipek halılarınız ücretsiz servislerimiz ile teslim alınır, yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Son Yorumlar

  Arşivler

   Kategoriler

   • Kategori yok
   Hemen Tıkla ve Ara