Our Services

HALI TAMİRİ

Evlerde ya da ofislerde hasar gören halılar değiştirilmek yerine en güvenli ve maliyeti az bir işlem olan tamir işlemi yapılır.

Yanlış temizleme işlemlerinde görülen sökülme ya da çürümelerde, halı tamiri işlemi yapılmaktadır. Özellikle el dokuma halılarda tercih edilen halı tamirleri, özenli bir şekilde yapılmaktadır. Zira burada da yapılan çok küçük hataların bile geri dönüşü olmamaktadır.

Tamire gelen halılar öncelikle sıkı bir denetlemeden geçer, her cm’ye atılan ilmek sayısı, hangi iplikten dokunulduğu, yapılan boyaların kalitesi ve cinsi gibi sorulara yanıt aranır. Bunun ardından ciddi bir profesyonel işlemden geçirilerek tamiratı yapılır ve ilk hali gibi müşteriye teslim edilir.

Tamirat işlemi sadece el dokuma halılarda geçerli değildir, fabrikasyon halılarda da bu işlem gerçekleştirilir, ek olarak yanma gibi can sıkıcı sorunlarda da gözden çıkarılan halılara bu işlemler gerçekleştirilir.

Aktürk Halı Yıkama olarak, tamirata işlem duyulan fabrikasyon ya da el dokuma gibi her cins halılarınız ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden alınır. Profesyonel işlemlerden geçirildikten sonra hazır bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Son Yorumlar

  Arşivler

   Kategoriler

   • Kategori yok
   Hemen Tıkla ve Ara