Our Services

HALI LEKE ÇIKARMA

Bir evde karşılaşılabilecek en büyük ve can sıkıcı sorunlardan bir tanesidir, halıların lekelenmesi. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için her ne kadar çaba sarf edilse de ister istemez bu sorun yaşanıyor. Çay, kola, meşrubat, kalem mürekkebi gibi birçok leke halılara musallat olmaktadır.

Genellikle ev hanımları böyle bir sorunla karşılaştıklarında, kendileri temizlemeyi tercih eder ve defalarca ağır, etkili kimyasal temizleyicilere maruz bırakır ve birçok işlemden geçirir. Leke çıkarma işleminde en önemli husus da halının kalite ve dokuma şeklidir, bu konuları bilmeden yapılan işlemler halılara ciddi zararlar verebilmektedir.

Bu nedenle leke çıkarma işlemleri, işinde profesyonel halı yıkama şirketlerine devredilmelidir. Halı yıkama şirketler deneyerek başarıya ulaşılmış yöntemler ile halılarınızı ya da el dokuma halılarınızı başarılı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilir.

Aktürk Halı Yıkama olarak, çıkması zor olan lekelere maruz kalan her türlü halılarınızı, ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden almaktadır. Profesyonel ve güvenli bir şekilde halılarınızda leke çıkarma işlemleri gerçekleşir ve halılarınızı güvenli bir şekilde teslim eder.

 

Son Yorumlar

  Arşivler

   Kategoriler

   • Kategori yok
   Hemen Tıkla ve Ara