Our Services

HALI BOYAMA

Ev ve ofislerinizde kullandığınız halılarınız, yanlış temizleme şekli, güneşe maruz kalma vb. sorunlarla birlikte boyaları solmaktadır.

Boyama işlemi sadece bu sorunlarda gerçekleşmez, yeni bir halı aldınız ve çıkmayacak bir lekeye maruz kaldı ya da yeni koltuk takımı aldınız fakat halılarınız bu koltuk takımı ile uyumlu değil, bu gibi sorunlarda da halı boyama işlemleri yapılmaktadır.

Halı boyama işlemleri de, yıkama işlemlerinde olduğu gibi profesyonel şirketlere verilmelidir. Çünkü çok küçük hatalarda bile halılarınız açısından geri dönüşü olmayan sorunlar demektir.  Bu hatalar sadece halı sağlığı için değil, insan sağlığı için de büyük sorun teşkil etmektedir.

Hatalı kullanılan boya maddelerinin etkisi, günler geçse de halılarınızdan çıkmaz bu nedenle, evlerinizde ciddi sorun teşkil eder.

Aktürk Halı Yıkama, evlerinizde boyama ihtiyacı olan halıları, ücretsiz servislerimiz ile alır ve profesyonel boyama işlemlerinin gerçekleşmesinden sonra, güvenli bir şekilde sizlere teslim edilir. Boyama işlemleri sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Son Yorumlar

  Arşivler

   Kategoriler

   • Kategori yok
   Hemen Tıkla ve Ara