Our Services

ANTİKA HALI YIKAMA

Bir evin hiç kuşkusuz en olmazsa olmazı halılarımızdır, bazı halılar vardır ki, manevi değerleri çok yüksektir, antika halılar.

Evde yapılan halı temizleme işlemleri her ne kadar göze kolay gelse de, ilk başlarda temiz görünümü sizleri yanıltabilir. Bu temiz görünüm çok kısa sürer ve tekrardan ilk halini alır.

Ayrıca yapılan bu temizleme işlemleri halılarınıza ciddi sorunlar yaratabilir ve yıpratır, dolayısıyla halılarınızın ömrü günden güne kısalır. Halı içinde ki düğüm ve ilmekler kopar ve bunun sonucunda halılarınızın yırtılmaya başladığını görebilirsiniz.

Bu elde yapılan temizleme işlemleri halılarınızın sağlığı açısından zararlı olduğu kadar insan sağlığına da zararlıdır. Siz elde temizlerken sadece halının üst yüzeylerini temizleyebilirsiniz, bu işlemi uygularken de mikropları dibe iter ve ulaşılamaz hal alır, zamanla da bu mikroplar yüzeye çıkar vücudumuzla temas eder.

Aktürk Halı Yıkama olarak sizin için manevi değeri yüksek olan bu antika halılarınızı titizlikle evinizden alıp, hijyenik ve güvenli bir şekilde temizledikten sonra evlerinize geri teslim ediyoruz.

Son Yorumlar

  Arşivler

   Kategoriler

   • Kategori yok
   Hemen Tıkla ve Ara