Çatalca Yıkama Hizmetleri

İstanbul, Avrupa Yakasında bütün ilçelerde olduğu gibi aynı şekilde Çatalca’da da hizmet vermekteyiz. Geniş servis ağımız, başarılı ekiplerimiz ve son teknoloji makinalarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

15 farklı hizmet vermekteyiz, halı, yorgan & yatak, koltuk, perde yıkama gibi seçeneklerle de, çağın getirdiği yeniliklerden hiçbir zaman geri kalmıyoruz.

Diğer halı yıkama hizmetlerinden farklı olarak, halı tamiri seçeneğimizde bulunmaktadır. Sigara külü, çaydanlıktan ve çeşitli sebeplerden dolayı da yanan halılarınızı aynı şekilde işinde profesyonel ekiplerimiz tarafından tamir edilir.

En küçük yanma, sökülme, yırtılma gibi kötü sonuçlardan sonra birçok aile yüksek maliyetlerle yeni halı almayı tercih ediyorlardı. Aktürk Halı Yıkama ile bu sorunları ortadan kaldırıyor ve tamirleri gerçekleştiriyoruz.

Avrupa yakasında diğer ilçelerde hizmet verdiği gibi, Çatalca bölgesinde de hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, sizlere bir telefon kadar uzaktır. Telefon ile yapılacak işlemi belirttiğiniz takdirde, sizlere uygun bir saatte ücretsiz servisimiz, halılarınızı evlerinizden alır, temizleme işlemleri gerçekleştikten sonra, yine aynı şekilde güvenli bir şekilde sizlere teslim eder.

 

 

 

Hemen Tıkla ve Ara