Büyükçekmece Yıkama Hizmetleri

İstanbul Avrupa yakasının 5. Büyük ilçesi olan Büyükçekmece genelinde de aktif olarak hizmet vermekteyiz. Başarılı ekiplerimiz ve günümüz çağına ayak uyduran teknolojik makinalarımız ile 25 ilçeden birisi Büyükçekmece halkına hizmet vermekten gurur ve onur duyarız.

Şirket bünyemizde halı yıkamadan farklı olarak, boyama, tamirat, leke çıkarma gibi 15 farklı hizmette vermekteyiz.

Bu farklı hizmetlerimizden bir tanesi de koltuk leke çıkarmadır. İstanbul Avrupa yakasında bu hizmeti veren az sayıda şirket vardır, bu şirketlerden bir tanesi de Aktürk Halı Yıkama. Koltuklara bulaşan ve çıkması oldukça güç olan bu lekeleri son teknoloji makina ve kaliteli temizlik maddelerimiz ile çıkarıyoruz.

Bu gibi durumlarda hizmet veren Aktürk Halı Yıkamaya başvurabilirsiniz. Teknolojik ekipmanlarımız ve ekiplerimiz ile, çıkmaz denilen lekeleri 1-2 saatlik işlemlerle halledilebiliyor. Bu kullanılan ekipmanlar koltuğun kuruma sürecini minimuma indirip, zarar verme riskini azaltıyor.

Aktürk Halı Yıkama olarak, Büyükçekmece bölgesinde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve onur duyarız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip randevu vermektir. Size uygun bir zamanda ücretsiz servis ekiplerimiz, halılarınızı evlerinizden güvenli bir şekilde alır, yıkandıktan sonra, yine aynı şekilde sizlere teslim edilir.

 

 

 

Hemen Tıkla ve Ara