Beyoğlu Yıkama Hizmetleri

İstanbul, Avrupa Yakasında bütün ilçelerde hizmet verdiğimiz gibi aynı şekilde Beyoğlu’nda da hizmet vermekteyiz.

Diğer halı yıkama hizmetlerinden farklı olarak, yıpranmış, yanmış, yırtılmış halılarınızı tamir ediyoruz. Evlerinizde bulunan bu değerli parçaların, yıpranması, yanması ya da yırtılması sonucu yeni halılar almayı tercih ediyor ve maliyet altına giriyorsunuz. Böyle sorunlar ile karşılaştığınızda Aktürk Halı Yıkamaya başvurarak yıpranmış, yırtılmış ya da yanmış halılarınızı tamiratını gerçekleştirip ilk haline çevirebilirsiniz.

Şirketimiz sadece halı yıkama hizmeti değil, bunun yanında 15 farklı seçenekle daha hizmet vermekteyiz.  Sadece halı yıkama ile sınırlı kalmayarak, çağın akışına ayak uydurarak bu gerekli hizmetleri sizlerin ayağına getiriyoruz. Halı yıkamadan farklı olarak örnek bir hizmetimiz ise bizler için manevi değerleri yüksek olan ve aile yadigarı antika halılar.

Avrupa yakasında diğer ilçelerde hizmet verdiği gibi, Beyoğlu bölgesinde de hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, sizlere bir telefon kadar uzaktır. Telefon ile yapılacak işlemi belirttiğiniz takdirde, sizlere uygun bir saatte ücretsiz servisimiz, halılarınızı evlerinizden alır, temizleme işlemleri gerçekleştikten sonra, yine aynı şekilde güvenli bir şekilde sizlere teslim eder.

 

Hemen Tıkla ve Ara