Beylikdüzü Yıkama Hizmetleri

Beylikdüzü, İstanbul Avrupa yakasının en büyük 10. İlçesidir. Diğer ilçelerde olduğu gibi Beylikdüzü ilçemizde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Aktürk Halı Yıkama olarak, son teknoloji ekipmanlarımız, işinde başarılı ekiplerimiz ve geniş servis ağımız ile birlikte sadece halı yıkama değil, bunun yanında da 15 farklı hizmet vermekteyiz. Bu 15 farklı hizmet ve halı yıkama hizmetinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bu diğer farklı hizmetler arasında, stor perde yıkama da bulunmaktadır. Kullandığımız diğer perdelere göre, kullanımı basit ancak temizlemesi zordur. Evlerde temizlenmesi tercih edildiği takdirde, geri montajlarında sorunlar yaşayabilir ya da perdelerimizin deforme olmasına neden olabilirsiniz.

Bu durumda Aktürk Halı Yıkama olarak Stor Perde Yıkama hizmeti de vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde, servis ekiplerimiz perdeleri söküp, güvenli bir şekilde yıkama merkezlerimize getirmektedir. Perdelerin temizliği yapıldıktan sonra yine aynı şekilde güvenli bir şekilde evlerinize teslim etmektedir. İstekleriniz doğrultusunda, perdelerin montajları da ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü ilçesinde de aktif olarak hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, geniş servis ağımız ile birlikte, halılarınız evlerinizden bizim garantimiz altında alınır, temizlik işlemlerinin gerçekleşmesinden sonra, siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Hemen Tıkla ve Ara