Bayrampaşa Yıkama Hizmetleri

Avrupa yakasının, en küçük 3. İlçesidir. Aktürk Halı Yıkama olarak, Bayrampaşa ilçesinde de hizmet vermekteyiz.  Günümüz çağında, halıların artık elde yıkamak yerine, halı yıkama şirketlerine verilmesi hem daha sağlıklı hem de daha maliyetsizdir.

Halıların elde yıkanması, hem kendi sağlığınız için hem de halı sağlığı için büyük bir risk faktörüdür. Yanlış kullanılan temizlik malzemeleri, hem kendi sağlığınızı hem de, halılarınızın sağlığı etkiler çünkü, halılar büyük bir ustalık eseridir, bizim dıştan gördüğümüz desenlerde, sayısız ilmek vardır. Ayrıca göze hoş gözüken renklerinin de emekle boyandığını biliriz. Yanlış fırçalama tekniğiyle birlikte o sayısız ilmekler çözülebilir ve halıların deforme olmasını sağlayabilir. Yine aynı şekilde kimyasal temizlik malzemeleri halı rengine zarar verip soldurabilir ya da yakabilir. Bu gibi sorunların yaşanmaması için Aktürk Halı Yıkamaya başvurulabilir.

Aktürk Halı Yıkama olarak, diğer şirketlerden farklı olarak 15 hizmet daha vermekteyiz, bunlardan bazıları stor perde yıkama, yatak ve yorgan yıkama, koltuk leke çıkarma, halı boyama, halı tamiri, antika halı ve el dokuma halı tamiri, halı leke çıkarma gibi birçok hizmeti de bünyesinde bulundurur.

Bayrampaşa ilçesinde de bu sorunların her hangi birisiyle karşılaşılması durumunda ya da halı yıkama isteklerinde iletişime geçebilirsiniz.

Aktürk Halı Yıkama servis ekipleri halılarınızı evlerinizden güvenli bir şekilde alır, yapılan işlemlerin ardından, evlerinize teslim eder.

Hemen Tıkla ve Ara