Başakşehir Yıkama Hizmetleri

Başakşehir Avrupa yakasının 7. Büyük ilçesidir. Aktürk Halı Yıkama olarak, Başakşehir ilçesinde de aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Diğer halı yıkama hizmeti veren şirketlerden farklı olarak 15 hizmet daha vermekteyiz. Sizlere verdiğimiz ya da vereceğimiz hizmetleri sadece halı yıkama olarak sınırlandırmadık. Evlerinizde yaşadığınız diğer sorunları da çözmeye çalışıyoruz.

Verdiğimiz diğer hizmetlerden bir tanesi de, el emeği göz nuru dokuma halılarınızın yıkanmasıdır. Emek emek dokunulan, atılan her ilmeğinde farklı bir anı bulunan, büyük bir özveriyle desenleri işlenen, titizlikle boyanan bu el dokuma halılarınızın yıkanmasını da büyük bir titizlikle yıkamaktayız.

Eski geleneklerimizden bu yana halılarımız evlerimizde yıkanmaktadır, ancak o eski zamanlardan bu günümüze kadar halılar elde yıkanarak deforme olmuş ve ömürleri kısalmıştır. Bu sonuçlar şimdi ki kimyasal temizleyicilerle birlikte kat ve kat artmıştır. Bu belirtilen sorunların yaşanmaması için, son teknolojik deforme riski sıfır olan makinalarda yıkanması tercih edilmelidir.

Aktürk Halı Yıkama olarak, Başakşehir bölgesinde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve onur duyarız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip randevu vermektir. Size uygun bir zamanda ücretsiz servis ekiplerimiz, halılarınızı evlerinizden güvenli bir şekilde alır, yıkandıktan sonra, yine aynı şekilde sizlere teslim edilir.

Hemen Tıkla ve Ara