Bakırköy Yıkama Hizmetleri

Bakırköy, İstanbul Avrupa yakası ilçeleri arasından 14. Sıradadır. Aktürk Halı Yıkama olarak Bakırköy halkına da hizmet vermekten geri durmuyoruz. Halıların temizlenmesi için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Uzman ekiplerimiz ile birlikte sadece halı yıkama hizmeti değil, bundan farklı 15 hizmet daha vermekteyiz. Çağın getirdiği yenilikleri son derece ayak uydurup, uzman ekip ve başarılı servislerimizle müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz.

Bu 15 farklı hizmetten bir tanesi de, koltuklardan leke çıkarma işlemidir. Evlerimizin olmazsa olması koltuklarımıza her ne kadar istemesek de bazı can sıkıcı lekeler bulaşabiliyor. Bu lekeleri ilk başlarda ev hanımları çıkarmayı deniyor, ancak yapılan çok küçük hatalarda koltuklara zarar verilebilir, ya da çıkma şansı olan o lekeleri çıkmayacak hale getirebiliyor.

Bu işlemlerde doğru temizlik maddelerini kullanmak önemlidir. Ancak bu can sıkıcı lekeleri çıkarabilecek temizlik maddeleri çok nadir bulunmaktadır.

Bu gibi durumlarda hizmet veren Aktürk Halı Yıkamaya başvurabilirsiniz. Teknolojik ekipmanlarımız ve ekiplerimiz ile, çıkmaz denilen lekeleri 1-2 saatlik işlemlerle halledilebiliyor. Bu kullanılan ekipmanlar koltuğun kuruma sürecini minimuma indirip, zarar verme riskini azaltıyor.

Avrupa yakasında diğer ilçelerde hizmet verdiği gibi, Bakırköy bölgesinde de hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, sizlere bir telefon kadar uzaktır. Telefon ile yapılacak işlemi belirttiğiniz takdirde, sizlere uygun bir saatte ücretsiz servisimiz, halılarınızı evlerinizden alır, temizleme işlemleri gerçekleştikten sonra, yine aynı şekilde güvenli bir şekilde sizlere teslim eder.

Hemen Tıkla ve Ara