Bahçelievler Yıkama Hizmetleri

Bahçelievler, İstanbul Avrupa yakasının en büyük 17. İlçesidir. Avrupa yakasının diğer ilçelerinde olduğu gibi, Bahçelievler’de de yıkama hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için, başarılı ekip arkadaşlarımız, son teknolojik makinalarımız ve geniş servis ağımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Şirketimiz sadece halı yıkama hizmeti değil, bunun yanında 15 farklı seçenekle daha hizmet vermekteyiz.  Sadece halı yıkama ile sınırlı kalmayarak, çağın akışına ayak uydurarak bu gerekli hizmetleri sizlerin ayağına getiriyoruz. Halı yıkamadan farklı olarak örnek bir hizmetimiz ise bizler için manevi değerleri yüksek olan ve aile yadigarı antika halılar. Antika halıların, diğer halılar gibi elde yıkanması, çok risklidir ve sizlere olumlu bir sonuç vermez.

Sizler için değerli olan antika halılarınızı, ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden Aktürk Halı Yıkama garantisi altında alıyoruz. Profesyonel çalışanlarımız ve teknolojik makinalarımız ile halılarınıza verilecek zarar risklerini sıfıra indirerek yıkıyoruz. Yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra yine aynı şekilde teslim ediyoruz.

Bahçelievler bölgesinde sizde bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, iletişime geçebilirsiniz. Karşılıklı anlaşmaların sağlanmasından sonra Aktürk Halı Yıkama ücretsiz servislerimiz, halılarınızı, yorganlarınızı ya da perdelerinizi güvenli bir şekilde teslim alır. Yıkama işlemlerinin gerçekleşmesinden sonra, yine güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Hemen Tıkla ve Ara