Bağcılar Yıkama Hizmetleri

Aktürk Halı Yıkama olarak geniş servis ağımızla, Avrupa yakasının 15. Büyük ilçesi Bağcılar genelinde de aktif olarak hizmet vermekteyiz. Son teknolojik makinalarımız ve çağrı hattımızla günümüz çağına ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekle mutluyuz.

Şirket bünyemizde halı yıkamadan farklı olarak, boyama, tamirat, leke çıkarma gibi 15 farklı hizmette vermekteyiz.

Bu farklı hizmetlerimizden bir tanesi de koltuk leke çıkarmadır. İstanbul Avrupa yakasında bu hizmeti veren az sayıda şirket vardır, bu şirketlerden bir tanesi de Aktürk Halı Yıkama. Koltuklara bulaşan ve çıkması oldukça güç olan bu lekeleri son teknoloji makina ve kaliteli temizlik maddelerimiz ile çıkarıyoruz.

Koltuğa bulaşan lekeleri çamaşır suyuyla çıkarmayı denenmesi oldukça sağlıksız bir davranıştır. Çünkü her ne kadar lekeyi çıkardığını düşünseniz de koltuğunuza ciddi anlamda zarar verir hatta koltuk yüzeyini yakar ve renkler solmaya başlar.

Bir telefon kadar uzağınızda olan Aktürk Halı Yıkama Bağcılar bölgesinde de leke çıkarma hizmeti vermektedir. Sizlerden randevu aldıktan sonra bu işlemleri evlerinizde gerçekleştiriyoruz ve 1-2 saatlik temizlik, kuruluma işleminden sonra sorun kalmamaktadır.

Bağcılar bölgesinde sizde bu 15 farklı hizmetten yararlanmak için Aktürk Halı Yıkama’ ya başvurabilirsiniz.

Hemen Tıkla ve Ara