Avcılar Yıkama Hizmetleri

İstanbul Avrupa yakasının 9. Büyük ilçesi olan Avcılar genelinde de aktif olarak hizmet vermekteyiz. Başarılı ekiplerimiz ve günümüz çağına ayak uyduran teknolojik makinalarımız ile 25 ilçeden birisi Avcılar halkına hizmet vermekten gurur ve onur duyarız.

Aktürk Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilimizi memnun etmeyi görev bilerek, halı yıkama yanında 15 farklı hizmeti de sizlere sunuyoruz.

Bu 15 farklı hizmetlerimizden bir tanesi de halı boyamadır. Evlerimiz ya da ofislerimizde bulunan halılarınızı son teknolojik makinalar ve insan sağlığını etkilemeyecek boyalar ile boyamaktayız.

Evlerinizde güneş ışınlarına maruz kalan, aşırı sıcakla temas edilmesi sonu renkleri atan ya da solan halılarınızı atıp, yeni maliyetlerle bir halı almak yerine Aktürk Halı Yıkama garantisinde ilk haline dönüştürmek isteyebilirsiniz.

Ev ya da ofislerinizde yeni aldığınız koltuk takımı, perdeler ya da çalışma masalarına halılarınız uyumlu olmayınca, yeni halılar almayı tercih edebilirsiniz. Aktürk Halı Yıkama olarak sizleri bu maliyetten kurtarıp boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Avcılar bölgesinde de aktif olarak hizmet veren Aktürk Halı Yıkama, ücretsiz servislerimiz ile halılarınızı evlerinizden alır. Profesyonel ekiplerimiz, kaliteli makine ve malzemelerimiz ile bütün işlemler gerçekleştirilir. Güvenli bir şekilde poşetlendikten sonra yine ücretsiz servislerimiz ile evlerinize teslim edilir.

 

Hemen Tıkla ve Ara