Arnavutköy Yıkama Hizmetleri

İstanbul’un en büyük 3. İlçesi Arnavutköy genelinde de hizmet vermekteyiz. Geniş servis ağımız, başarılı ekiplerimiz ve son teknoloji makinalarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

15 farklı hizmet vermekteyiz, halı, yorgan & yatak, koltuk, perde yıkama gibi seçeneklerle de, çağın getirdiği yeniliklerden hiçbir zaman geri kalmıyoruz.

Diğer halı yıkama hizmetlerinden farklı olarak, halı tamiri seçeneğimizde bulunmaktadır. Evlerinizde bulunan bu dekorasyon parçalarınızın yıpranmasından sonra yeni halılar almanıza gerek kalmayacak. Yanlış yıkama tekniklerinden sonra sökülmeye başlayan halılar uzman ekiplerimiz tarafından ilk halini aratmayacak şekilde tamir edilmektedir.

Sigara külü, çaydanlıktan ve çeşitli sebeplerden dolayı da yanan halılarınızı aynı şekilde işinde profesyonel ekiplerimiz tarafından tamir edilir.

En küçük yanma, sökülme, yırtılma gibi kötü sonuçlardan sonra birçok aile yüksek maliyetlerle yeni halı almayı tercih ediyorlardı. Aktürk Halı Yıkama ile bu sorunları ortadan kaldırıyor ve tamirleri gerçekleştiriyoruz.

Diğer 15 hizmetimizden de yararlanmak için, fiyat teklifi alabilir ya da bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy ilçesinde bulunmanız durumunda, bizlere ulaşabilir, durumu belirtebilirsiniz.

Bunun ardından Aktürk Halı Yıkama olarak, işlem görecek halıyı ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden alıyoruz. Profesyonel ekip ve teknolojik makinalarımız ile halılarınızı yıkadıktan sonra yine servislerimiz ile evlerinize ulaştırıyoruz.

Hemen Tıkla ve Ara